СТАНДАРТ РЕЗЕРВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03194, м. Київ, бул. Кольцова, 14д, оф. 610
Телефони
Керівник
Мерзляков Руслан Петрович
Код ЄДРПОУ36019079
Дата реєстрації14.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТАНДАРТ РЕЗЕРВ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАНДАРТ РЕЗЕРВ, ТОВ» присвоєно код 36019079.

Керівником підприємства «СТАНДАРТ РЕЗЕРВ, ТОВ» є Мерзляков Руслан Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАНДАРТ РЕЗЕРВ, ТОВ» — м. Київ, бул. Кольцова, 14д, оф. 610.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАНДАРТ РЕЗЕРВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах