УСХ КОНСТРАКШН ЕНД ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Підвисоцького, 5
Телефони
Керівник
Гутін Михайло Євгенович
Код ЄДРПОУ36019828
Дата реєстрації21.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УСХ КОНСТРАКШН ЕНД ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УСХ КОНСТРАКШН ЕНД ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 36019828.

Керівником підприємства «УСХ КОНСТРАКШН ЕНД ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» є Гутін Михайло Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УСХ КОНСТРАКШН ЕНД ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ» — м. Київ, вул. Підвисоцького, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УСХ КОНСТРАКШН ЕНД ТРЕЙД УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах