ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП "ПМК-44" ВАТ "ДНІПРОВОДБУД"

Контакти

Юридична адреса
53265, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Південне, вул. Центральна, 11
Телефони
Керівник
Репетуха Тетяна Олександрівна
Код ЄДРПОУ36020503
Дата реєстрації27.05.2005
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ПМК-44” ВАТ ”ДНІПРОВОДБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП "ПМК-44" ВАТ "ДНІПРОВОДБУД"» присвоєно код 36020503.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП "ПМК-44" ВАТ "ДНІПРОВОДБУД"» є Репетуха Тетяна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП "ПМК-44" ВАТ "ДНІПРОВОДБУД"» — Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Південне, вул. Центральна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДП ”ПМК-44” ВАТ ”ДНІПРОВОДБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах