ІГВА-ІНТЕРБУД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
53274, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Набережне, вул. Тарана, 31
Керівник
Карабут Оксана Борисівна
Код ЄДРПОУ36020519
Дата реєстрації31.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІГВА-ІНТЕРБУД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІГВА-ІНТЕРБУД, ТОВ» присвоєно код 36020519.

Керівником підприємства «ІГВА-ІНТЕРБУД, ТОВ» є Карабут Оксана Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІГВА-ІНТЕРБУД, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Набережне, вул. Тарана, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІГВА-ІНТЕРБУД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах