ГЕТЬМАН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
53244, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Криничувате, вул. Леніна, 2
Керівник
Назарова Віра Володимирівна
Код ЄДРПОУ36020550
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЕТЬМАН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕТЬМАН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» присвоєно код 36020550.

Керівником підприємства «ГЕТЬМАН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» є Назарова Віра Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕТЬМАН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» — Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Криничувате, вул. Леніна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕТЬМАН, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах