ВОДОГІН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
53283, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, смт. Червоногригорівка, вул. Княжа, 98
Телефони
Керівник
Соляник Георгій Олександрович
Код ЄДРПОУ36020592
Дата реєстрації16.02.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОДОГІН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОДОГІН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 36020592.

Керівником підприємства «ВОДОГІН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Соляник Георгій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОДОГІН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, смт. Червоногригорівка, вул. Княжа, 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОДОГІН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах