НІКОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНА ВОЛЯ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
53260, Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Новоіванівка, вул. Свердлова, 52
Телефони
Керівник
Полянський Іван Анатолійович
Код ЄДРПОУ36020613
Дата реєстрації24.04.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НІКОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ”НАРОДНА ВОЛЯ” У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІКОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНА ВОЛЯ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36020613.

Керівником підприємства «НІКОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНА ВОЛЯ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Полянський Іван Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІКОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНА ВОЛЯ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Новоіванівка, вул. Свердлова, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІКОПОЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ”НАРОДНА ВОЛЯ” У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах