ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-АНДРІЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
86221, Донецька обл., Шахтарський р-н, с. Розівка, вул. Степна, 5
Телефони
Керівник
Теппер Олена Іванівна
Код ЄДРПОУ36020702
Дата реєстрації13.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ ”СВЯТО-АНДРІЇВСЬКА” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ЕКСІМЕНЕРГО” ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-АНДРІЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» присвоєно код 36020702.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-АНДРІЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» є Теппер Олена Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-АНДРІЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСІМЕНЕРГО" ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» — Донецька обл., Шахтарський р-н, с. Розівка, вул. Степна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ ”СВЯТО-АНДРІЇВСЬКА” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ЕКСІМЕНЕРГО” ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах