ШАХТАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУРІНЬ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МІЖНАРОДНИЙ СОЮЗ КОЗАЦТВА"

Контакти

Юридична адреса
86230, Донецька обл., Шахтарський р-н, с. Петропавлівка, вул. Щорса, 3
Керівник
Ретівов Петро Михайлович
Код ЄДРПОУ36020739
Дата реєстрації24.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШАХТАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУРІНЬ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”МІЖНАРОДНИЙ СОЮЗ КОЗАЦТВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАХТАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУРІНЬ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МІЖНАРОДНИЙ СОЮЗ КОЗАЦТВА"» присвоєно код 36020739.

Керівником підприємства «ШАХТАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУРІНЬ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МІЖНАРОДНИЙ СОЮЗ КОЗАЦТВА"» є Ретівов Петро Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАХТАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУРІНЬ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МІЖНАРОДНИЙ СОЮЗ КОЗАЦТВА"» — Донецька обл., Шахтарський р-н, с. Петропавлівка, вул. Щорса, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАХТАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУРІНЬ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”МІЖНАРОДНИЙ СОЮЗ КОЗАЦТВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах