РЕНЕСАНС ПЛЮС, ГО

Контакти

Юридична адреса
86211, Донецька обл., Шахтарський р-н, с-ще Молодецьке, вул. Цвєточна, 32
Керівник
Воздіган Наталія Євгеніївна
Код ЄДРПОУ36020744
Дата реєстрації10.04.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕНЕСАНС ПЛЮС, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕНЕСАНС ПЛЮС, ГО» присвоєно код 36020744.

Керівником підприємства «РЕНЕСАНС ПЛЮС, ГО» є Воздіган Наталія Євгеніївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕНЕСАНС ПЛЮС, ГО» — Донецька обл., Шахтарський р-н, с-ще Молодецьке, вул. Цвєточна, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕНЕСАНС ПЛЮС, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах