ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА КОЗАКІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
86211, Донецька обл., Шахтарський р-н, с-ще Молодецьке, вул. Єсеніна, 11
Керівник
Коваленко Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ36020751
Дата реєстрації13.07.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА КОЗАКІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА КОЗАКІВ, ГО» присвоєно код 36020751.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА КОЗАКІВ, ГО» є Коваленко Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА КОЗАКІВ, ГО» — Донецька обл., Шахтарський р-н, с-ще Молодецьке, вул. Єсеніна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА КОЗАКІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах