ЛОТОС-Б, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
86211, Донецька обл., Шахтарський р-н., селище Молодецьке, вул. 40 ЛЄТ ПОБЄДИ, б. 1А, кв. 1
Телефони
Керівник
Сагунов Олексій Леонідович
Код ЄДРПОУ36020786
Дата реєстрації25.09.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛОТОС-Б, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОТОС-Б, ОСББ» присвоєно код 36020786.

Керівником підприємства «ЛОТОС-Б, ОСББ» є Сагунов Олексій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОТОС-Б, ОСББ» — Донецька обл., Шахтарський р-н., селище Молодецьке, вул. 40 ЛЄТ ПОБЄДИ, б. 1А, кв. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОТОС-Б, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах