ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІК А ПЛЮС"

Контакти

Юридична адреса
86221, Донецька обл., Шахтарський р-н., село Шевченко (Розівська с/р), вул. АСФАЛЬТНА, б. 12-Е
Телефони
Керівник
Ганін Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ36020812
Дата реєстрації10.11.2010
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НІК А ПЛЮС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІК А ПЛЮС"» присвоєно код 36020812.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІК А ПЛЮС"» є Ганін Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІК А ПЛЮС"» — Донецька обл., Шахтарський р-н., село Шевченко (Розівська с/р), вул. АСФАЛЬТНА, б. 12-Е.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НІК А ПЛЮС”»
Поділіться інформацією в соцмережах