ПРОФСПІЛКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

Контакти

Юридична адреса
11002, Житомирська обл., Олевський р-н, м. Олевськ, вул. Пушкіна, 30
Телефони
Керівник
Залізко Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ36020865
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ» присвоєно код 36020865.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ» є Залізко Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ» — Житомирська обл., Олевський р-н, м. Олевськ, вул. Пушкіна, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКА ВЕТЕРИНАРНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах