КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХУСТСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА"

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Репіна, 3
Телефони
Керівник
Курденко Вікторія Петрівна
Код ЄДРПОУ36021013
Дата реєстрації09.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ХУСТСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХУСТСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА"» присвоєно код 36021013.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХУСТСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА"» є Курденко Вікторія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХУСТСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА"» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Репіна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ХУСТСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах