КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ХУСТТЕПЛО"

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Поперечна, 1а
Керівник
Штефуца Степан Миколайович
Бухгалтер
Яким Галина Петрівна
Кількість співробітників32 чел.
Код ЄДРПОУ36021072
Дата реєстрації21.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ХУСТТЕПЛО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ХУСТТЕПЛО"» присвоєно код 36021072.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ХУСТТЕПЛО"» є Штефуца Степан Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ХУСТТЕПЛО"» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Поперечна, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ”ХУСТТЕПЛО”»
Поділіться інформацією в соцмережах