ХУСТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СВІДОМІСТЬ"

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Жайворонкова, 42, к. 1
Керівник
Гладких Микола Петрович
Код ЄДРПОУ36021088
Дата реєстрації09.04.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХУСТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДЕМОКРАТИЧНА СВІДОМІСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХУСТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СВІДОМІСТЬ"» присвоєно код 36021088.

Керівником підприємства «ХУСТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СВІДОМІСТЬ"» є Гладких Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХУСТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СВІДОМІСТЬ"» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Жайворонкова, 42, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХУСТСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДЕМОКРАТИЧНА СВІДОМІСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах