АСОЦІАЦІЯ” ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБНИКІВ БАСЕЙНІВ ”ДОМАШНІЙ БАСЕЙН”

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Гвардійська, 122-124
Керівник
Ізай Михайло Митрофанович
Код ЄДРПОУ36021127
Дата реєстрації06.08.2009
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ” ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБНИКІВ БАСЕЙНІВ ”ДОМАШНІЙ БАСЕЙН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ” ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБНИКІВ БАСЕЙНІВ ”ДОМАШНІЙ БАСЕЙН”» присвоєно код 36021127.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ” ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБНИКІВ БАСЕЙНІВ ”ДОМАШНІЙ БАСЕЙН”» є Ізай Михайло Митрофанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ” ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБНИКІВ БАСЕЙНІВ ”ДОМАШНІЙ БАСЕЙН”» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Гвардійська, 122-124.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АСОЦІАЦІЯ” ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБНИКІВ БАСЕЙНІВ ”ДОМАШНІЙ БАСЕЙН”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах