ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХУСТСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ”

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Рильського, 30
Телефони
Керівник
Варга Степан Омелянович
Код ЄДРПОУ36021161
Дата реєстрації20.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХУСТСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХУСТСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ”» присвоєно код 36021161.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХУСТСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ”» є Варга Степан Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХУСТСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ”» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Рильського, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ХУСТСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БАТЬКІВСЬКИЙ ДІМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах