ХУСТСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОСНЯ"

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Червонодеревників, 1, к. 5
Керівник
Сура Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ36021182
Дата реєстрації31.07.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХУСТСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”БОСНЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХУСТСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОСНЯ"» присвоєно код 36021182.

Керівником підприємства «ХУСТСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОСНЯ"» є Сура Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХУСТСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "БОСНЯ"» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Червонодеревників, 1, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХУСТСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”БОСНЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах