ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ М. ХУСТ

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул. ЛИЗАНЦЯ, б. 21
Телефони
Керівник
Юськів Ігор Михайлович
Код ЄДРПОУ36021224
Дата реєстрації02.11.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ М. ХУСТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ М. ХУСТ» присвоєно код 36021224.

Керівником підприємства «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ М. ХУСТ» є Юськів Ігор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ М. ХУСТ» — Закарпатська обл., м. Хуст, вул. ЛИЗАНЦЯ, б. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ М. ХУСТ»
Поділіться інформацією в соцмережах