СХІД КОНСАЛТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
94300, Луганська обл., Перевальський р-н, м. Перевальськ, вул. Пролетарська, 3, к. 2
Керівник
Дуденко Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ36021266
Дата реєстрації11.09.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СХІД КОНСАЛТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СХІД КОНСАЛТ, ТОВ» присвоєно код 36021266.

Керівником підприємства «СХІД КОНСАЛТ, ТОВ» є Дуденко Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СХІД КОНСАЛТ, ТОВ» — Луганська обл., Перевальський р-н, м. Перевальськ, вул. Пролетарська, 3, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СХІД КОНСАЛТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах