ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЇВ, АНТРАЦИТІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
94613, Луганська обл., м. Антрацит, вул. Кірова, 1, к. 31
Керівник
Данченко Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ36021376
Дата реєстрації21.07.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЇВ, АНТРАЦИТІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЇВ, АНТРАЦИТІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36021376.

Керівником підприємства «ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЇВ, АНТРАЦИТІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Данченко Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЇВ, АНТРАЦИТІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Луганська обл., м. Антрацит, вул. Кірова, 1, к. 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХИСТ ПРАВ ВОДІЇВ, АНТРАЦИТІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах