ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО ДОНСЬКИХ КОЗАКІВ" СТАНИЦЯ ІВАНІВКА

Контакти

Юридична адреса
94643, Луганська обл., Антрацитівський р-н, смт. Іванівка, вул. Пацюка, 104
Телефони
Керівник
Туранський Юрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ36021458
Дата реєстрації18.03.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО ДОНСЬКИХ КОЗАКІВ” СТАНИЦЯ ІВАНІВКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО ДОНСЬКИХ КОЗАКІВ" СТАНИЦЯ ІВАНІВКА» присвоєно код 36021458.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО ДОНСЬКИХ КОЗАКІВ" СТАНИЦЯ ІВАНІВКА» є Туранський Юрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО ДОНСЬКИХ КОЗАКІВ" СТАНИЦЯ ІВАНІВКА» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, смт. Іванівка, вул. Пацюка, 104.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО ДОНСЬКИХ КОЗАКІВ” СТАНИЦЯ ІВАНІВКА»
Поділіться інформацією в соцмережах