ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕКТОР" БОБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
94694, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Бобрикове, вул. Радянська, 1
Керівник
Живаго Світлана Володимирівна
Код ЄДРПОУ36021470
Дата реєстрації15.12.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВЕКТОР” БОБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕКТОР" БОБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36021470.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕКТОР" БОБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Живаго Світлана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВЕКТОР" БОБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Бобрикове, вул. Радянська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВЕКТОР” БОБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах