ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИШОВА"

Контакти

Юридична адреса
94694, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Бобрикове, вул. Леніна, 4
Керівник
Мартишова Любов Василівна
Код ЄДРПОУ36021486
Дата реєстрації17.02.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МАРТИШОВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИШОВА"» присвоєно код 36021486.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИШОВА"» є Мартишова Любов Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИШОВА"» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Бобрикове, вул. Леніна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МАРТИШОВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах