РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. ЧЕРВОНА ПОЛЯНА"

Контакти

Юридична адреса
94660, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Червона Поляна, вул. Леніна, 60
Телефони
Керівник
Швецов Геннадій Юрійович
Код ЄДРПОУ36021512
Дата реєстрації15.10.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. ЧЕРВОНА ПОЛЯНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. ЧЕРВОНА ПОЛЯНА"» присвоєно код 36021512.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. ЧЕРВОНА ПОЛЯНА"» є Швецов Геннадій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. ЧЕРВОНА ПОЛЯНА"» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Червона Поляна, вул. Леніна, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. ЧЕРВОНА ПОЛЯНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах