ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТУРБОТА" НИЖНЬОНАГОЛЬЧИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
94686, Луганська обл., Антрацитівський р-н, смт. Нижній Нагольчик, вул. Комсомольська, 5
Керівник
Фоміна Тетяна Вікторівна
Код ЄДРПОУ36021561
Дата реєстрації05.02.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТУРБОТА” НИЖНЬОНАГОЛЬЧИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТУРБОТА" НИЖНЬОНАГОЛЬЧИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 36021561.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТУРБОТА" НИЖНЬОНАГОЛЬЧИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Фоміна Тетяна Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТУРБОТА" НИЖНЬОНАГОЛЬЧИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, смт. Нижній Нагольчик, вул. Комсомольська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТУРБОТА” НИЖНЬОНАГОЛЬЧИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах