НОВОСІЛКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

Контакти

Юридична адреса
81164, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Новосілка, вул. Франка, 52
Телефони
Керівник
Злобін Ольга Василівна
Код ЄДРПОУ36021675
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОСІЛКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОСІЛКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» присвоєно код 36021675.

Керівником підприємства «НОВОСІЛКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» є Злобін Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОСІЛКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Новосілка, вул. Франка, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОСІЛКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах