НОВОБУЗЬКИЙМІСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
55601, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Грушевського, 5
Керівник
Пономар Алла Григорівна
Код ЄДРПОУ36021863
Дата реєстрації28.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОБУЗЬКИЙМІСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОБУЗЬКИЙМІСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36021863.

Керівником підприємства «НОВОБУЗЬКИЙМІСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Пономар Алла Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОБУЗЬКИЙМІСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Грушевського, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОБУЗЬКИЙМІСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ НОВОБУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах