РОЗА МИРА, НОВОБУЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
55632, Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Софіївка, вул. Комсомольська, 60
Телефони
Керівник
Лозовий Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ36021892
Дата реєстрації28.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОЗА МИРА, НОВОБУЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОЗА МИРА, НОВОБУЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36021892.

Керівником підприємства «РОЗА МИРА, НОВОБУЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Лозовий Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОЗА МИРА, НОВОБУЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Софіївка, вул. Комсомольська, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОЗА МИРА, НОВОБУЗЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах