ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НОВОБУЗЬКОГО РВУМВС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 6
Телефони
Керівник
Кушнір Інна Станіславівна
Код ЄДРПОУ36021947
Дата реєстрації17.12.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НОВОБУЗЬКОГО РВУМВС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НОВОБУЗЬКОГО РВУМВС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36021947.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НОВОБУЗЬКОГО РВУМВС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Кушнір Інна Станіславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НОВОБУЗЬКОГО РВУМВС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Дзержинського, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НОВОБУЗЬКОГО РВУМВС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах