ДОСТУПНЕ ЖИТЛО, ГО

Контакти

Юридична адреса
65490, Одеська обл., м. Теплодар, вул. Комунальна, 2а
Телефони
Керівник
Шевченко Олександр Сергійович
Код ЄДРПОУ36021968
Дата реєстрації27.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО, ГО» присвоєно код 36021968.

Керівником підприємства «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО, ГО» є Шевченко Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО, ГО» — Одеська обл., м. Теплодар, вул. Комунальна, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОСТУПНЕ ЖИТЛО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах