СОСНОВИЙ БІР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
65490, Одеська обл., м. Теплодар, вул. Плієва, 24, к. 34
Керівник
Соборов Сергій Федорович
Код ЄДРПОУ36021994
Дата реєстрації10.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОСНОВИЙ БІР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОСНОВИЙ БІР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36021994.

Керівником підприємства «СОСНОВИЙ БІР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Соборов Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОСНОВИЙ БІР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Одеська обл., м. Теплодар, вул. Плієва, 24, к. 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОСНОВИЙ БІР, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах