ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КЛУБ РИБАЛОК"

Контакти

Юридична адреса
20200, Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Звенигородка, просп. Шевченка, 64
Телефони
Керівник
Вакула Ігор Йосифович
Код ЄДРПОУ36022029
Дата реєстрації24.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КЛУБ РИБАЛОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КЛУБ РИБАЛОК"» присвоєно код 36022029.

Керівником підприємства «ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КЛУБ РИБАЛОК"» є Вакула Ігор Йосифович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КЛУБ РИБАЛОК"» — Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Звенигородка, просп. Шевченка, 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ КЛУБ РИБАЛОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах