ЛОСТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
59107, Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Сергії
Телефони
Керівник
Кера Василь Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36022097
Дата реєстрації30.12.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛОСТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОСТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 36022097.

Керівником підприємства «ЛОСТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Кера Василь Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОСТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Чернівецька обл., Путильський р-н, с. Сергії.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОСТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах