ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Контакти

Юридична адреса
59100, Чернівецька обл., Путильський р-н, смт. Путила, вул. Українська, 136
Керівник
Ославський Дмитро Миколайович
Код ЄДРПОУ36022102
Дата реєстрації07.08.2001
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» присвоєно код 36022102.

Керівником підприємства «ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» є Ославський Дмитро Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» — Чернівецька обл., Путильський р-н, смт. Путила, вул. Українська, 136.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах