ПП ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Контакти

Юридична адреса
59100, Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Путила, вул. Українська, 136
Керівник
Ославський Дмитро Миколайович
Код ЄДРПОУ36022102
Дата реєстрації07.08.2001
Дата оновлення09.05.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПП ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПП ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» присвоєно код 36022102.

Керівником підприємства «ПП ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» є Ославський Дмитро Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПП ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» — Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Путила, вул. Українська, 136.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПП ПУТИЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах