ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МВМ НАУКОВЕ"

Контакти

Юридична адреса
22123, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Непедівка, вул. Гагаріна, 13
Телефони
Керівник
Мельник Михайло Миколайович
Код ЄДРПОУ36022385
Дата реєстрації07.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МВМ НАУКОВЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МВМ НАУКОВЕ"» присвоєно код 36022385.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МВМ НАУКОВЕ"» є Мельник Михайло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МВМ НАУКОВЕ"» — Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Непедівка, вул. Гагаріна, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МВМ НАУКОВЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах