ВЕТЕРАН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 10, к. 8
Керівник
Волківська Віра Петрівна
Код ЄДРПОУ36022888
Дата реєстрації13.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕТЕРАН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕТЕРАН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 36022888.

Керівником підприємства «ВЕТЕРАН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА» є Волківська Віра Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕТЕРАН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 10, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕТЕРАН, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДОВОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах