КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Сосновського, 67
Керівник
Болдирева Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ36022914
Дата реєстрації05.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36022914.

Керівником підприємства «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» є Болдирева Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Сосновського, 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах