КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ППО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Сосновського, 67
Керівник
Болдирева Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ36022914
Дата реєстрації05.04.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ППО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ППО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36022914.

Керівником підприємства «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ППО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» є Болдирева Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ППО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Сосновського, 67.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОРОСТЕНСЬКИЙ КАР’ЄР, ППО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах