КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГО ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 74, к. 107
Телефони
Керівник
Власюк Людмила Трохимівна
Код ЄДРПОУ36022940
Дата реєстрації16.10.2008
Дата оновлення21.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГО ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГО ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”» присвоєно код 36022940.

Керівником підприємства «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГО ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”» є Власюк Людмила Трохимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГО ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 74, к. 107.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГО ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах