КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ"

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 74, к. 107
Телефони
Керівник
Власюк Людмила Трохимівна
Код ЄДРПОУ36022940
Дата реєстрації16.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ"» присвоєно код 36022940.

Керівником підприємства «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ"» є Власюк Людмила Трохимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ"» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 74, к. 107.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН ТВІЙ ДРУГ”»
Поділіться інформацією в соцмережах