ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "ОРХІДЕЯ" ТЕЛЯТНИК Д.Ю. ТА КОМПАНІЯ"

Контакти

Юридична адреса
25006, Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Ленінський р-н., вул. КАРЛА МАРКСА, б. 17/10
Телефони
Керівник
Телятник Юрій Вікторович
Код ЄДРПОУ36023106
Дата реєстрації07.08.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛОМБАРД ”ОРХІДЕЯ” ТЕЛЯТНИК Д.Ю. ТА КОМПАНІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "ОРХІДЕЯ" ТЕЛЯТНИК Д.Ю. ТА КОМПАНІЯ"» присвоєно код 36023106.

Керівником підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "ОРХІДЕЯ" ТЕЛЯТНИК Д.Ю. ТА КОМПАНІЯ"» є Телятник Юрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "ОРХІДЕЯ" ТЕЛЯТНИК Д.Ю. ТА КОМПАНІЯ"» — Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Ленінський р-н., вул. КАРЛА МАРКСА, б. 17/10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛОМБАРД ”ОРХІДЕЯ” ТЕЛЯТНИК Д.Ю. ТА КОМПАНІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах