ПРОМБЕЗПЕКА-АПС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25009, Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Кіровський р-н., ПРОВУЛОК ГОСПІТАЛЬНИЙ 1-Й, б. 20/63
Керівник
Захаренко Євгеній Миколайович
Код ЄДРПОУ36023279
Дата реєстрації31.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМБЕЗПЕКА-АПС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМБЕЗПЕКА-АПС, ТОВ» присвоєно код 36023279.

Керівником підприємства «ПРОМБЕЗПЕКА-АПС, ТОВ» є Захаренко Євгеній Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМБЕЗПЕКА-АПС, ТОВ» — Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Кіровський р-н., ПРОВУЛОК ГОСПІТАЛЬНИЙ 1-Й, б. 20/63.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМБЕЗПЕКА-АПС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах