ППО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 5, каб. 304
Телефони
Керівник
Миколаєць Оксана Володимирівна
Код ЄДРПОУ36023310
Дата реєстрації12.04.2001
Дата оновлення21.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» присвоєно код 36023310.

Керівником підприємства «ППО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» є Миколаєць Оксана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» — м. Кропивницький, вул. Преображенська, 5, каб. 304.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ППО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ПОСЛУГ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ФІЛІЇ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах