РЕМБУДДІЗАЙН, ПП

Контакти

Юридична адреса
25005, Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Кіровський р-н., вул. СТЕПАНОВА, б. 61/14
Керівник
Жабокрицький Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ36023352
Дата реєстрації17.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕМБУДДІЗАЙН, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМБУДДІЗАЙН, ПП» присвоєно код 36023352.

Керівником підприємства «РЕМБУДДІЗАЙН, ПП» є Жабокрицький Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМБУДДІЗАЙН, ПП» — Кіровоградська обл., м. Кіровоград, Кіровський р-н., вул. СТЕПАНОВА, б. 61/14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМБУДДІЗАЙН, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах