ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №17 "ОРЛЯТКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА

Контакти

Юридична адреса
25032, м. Кропивницький, вул. Жовтневої Революції, 18а
Керівник
Брояковська Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ36023436
Дата реєстрації19.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №17 ”ОРЛЯТКО” КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №17 "ОРЛЯТКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА» присвоєно код 36023436.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №17 "ОРЛЯТКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА» є Брояковська Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №17 "ОРЛЯТКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА» — м. Кропивницький, вул. Жовтневої Революції, 18а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №17 ”ОРЛЯТКО” КОМБІНОВАНОГО ТИПУ М. КІРОВОГРАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах