ЛВО-КОМПЛЕКТ-СЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
25015, м. Кропивницький, вул. Полтавська, 71, оф. 610
Керівник
Лаворенко Віктор Олександрович
Код ЄДРПОУ36023516
Дата реєстрації05.08.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛВО-КОМПЛЕКТ-СЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛВО-КОМПЛЕКТ-СЕРВІС, ПП» присвоєно код 36023516.

Керівником підприємства «ЛВО-КОМПЛЕКТ-СЕРВІС, ПП» є Лаворенко Віктор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛВО-КОМПЛЕКТ-СЕРВІС, ПП» — м. Кропивницький, вул. Полтавська, 71, оф. 610.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛВО-КОМПЛЕКТ-СЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах