АЙ-ЕНД-Ю ЕНЕРГО, ПП

Контакти

Юридична адреса
25006, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н., вул. ШЕВЧЕНКА, б. 6/2
Телефони
Керівник
Акімов Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ36023530
Дата реєстрації23.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЙ-ЕНД-Ю ЕНЕРГО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЙ-ЕНД-Ю ЕНЕРГО, ПП» присвоєно код 36023530.

Керівником підприємства «АЙ-ЕНД-Ю ЕНЕРГО, ПП» є Акімов Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЙ-ЕНД-Ю ЕНЕРГО, ПП» — Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н., вул. ШЕВЧЕНКА, б. 6/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЙ-ЕНД-Ю ЕНЕРГО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах