ПАН ВАКУЛА-2008, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65490, Одеська обл., м. Теплодар, ПРОМЗОНА, №84
Керівник
Акатов Федір Федорович
Код ЄДРПОУ36023572
Дата реєстрації08.12.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАН ВАКУЛА-2008, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАН ВАКУЛА-2008, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 36023572.

Керівником підприємства «ПАН ВАКУЛА-2008, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Акатов Федір Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАН ВАКУЛА-2008, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — Одеська обл., м. Теплодар, ПРОМЗОНА, №84.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАН ВАКУЛА-2008, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах