МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Контакти

Юридична адреса
65490, Одеська обл., м. Теплодар, вул. Піонерна, 7
Телефони
Керівник
Дзісь Антоніна Євгенівна
Код ЄДРПОУ36023593
Дата реєстрації04.03.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ » присвоєно код 36023593.

Керівником підприємства «МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ » є Дзісь Антоніна Євгенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ » — Одеська обл., м. Теплодар, вул. Піонерна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ»
Поділіться інформацією в соцмережах